З ДНЕМ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ!

З ДНЕМ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ!

Нехай це найбільше і найважливіше для кожного українця свято принесе у наші оселі благополуччя, добробут, здоров’я і впевненість у майбутньому, додасть наснаги, успіхів і плідної праці в ім’я процвітання нашої незалежної держави!

Публікаціявсі друкуватиДрукувати

У нас влада в опозиції до самої себе
2009-01-14 17:53:00

У нас влада в опозиції до самої себе

Я хочу бачити за кермом держави патріотів, синів та дочок демократичного та національно-свідомого суспільства. Я хочу вірити в них і підтримувати їх. Я хочу крокувати разом з ними у щасливе та світле майбутнє, яке попри все, я вірю - настане.

Криза!!!

Так, загальноконтинентальна, міжнародна, міжпланетна, всегалактична економічна криза! Вона прийшла до піар-штабу Тимошенко як весна після холодної зими, знайшла його, як айсберг знайшов свій «Титанік», як багаж знаходить власника. Роздрібнені відсотки штабістів, ще недавно люто конкуруючи один з одним, об’єдналися в один партійний рупор – КРИЗА. Вперше в житті вони оприлюднили справжні цифри діяльності Кабміну Юлії Володимирівни. Для достовірності дістали на світ ще й цифри 2005 року, притрусивши їх невдачами Януковича. На кризу можна валити всі гріхи! Вона все витримає! Тепер можна забути про роботу, не платити зарплати, трансфертів, купувати газ за ціною багатого 2028-го по курсу долара кризового 2008-го, бити систему «Рада» на дрібні шматочки та не відволікатися на такі нещасні справи, як управління державою. Ура!!!
Ми стали свідками того, як вдруге в історії Бог дарував манну небесну. В перший раз він наділив нею народ Мойсея, який блукав по пустелі 40-к років, вдруге -  партію, що блукала в глибинах свого мозку набагато довший час.
А тепер серйозно. В силу своїх обов’язків доводиться спілкуватись із громадянином Польщі. Надзвичайно здивувало, коли він сказав: «Знаєш, наш уряд постійно говорить що в Польщі немає кризи. Вона є, проте вони кажуть, що немає». Вперше в житті я захотів стати громадянином Польщі. Чесно. Мені захотілося, щоб моєю країною керували люди, які сміливо та конструктивно дивляться в лице проблемам. Люди, які не пишуть фантастичних романів на зразок «Прориву», а займаються розумним, впевненим, прозорим менеджментом високого рівня. Я хочу бачити за кермом держави патріотів, синів та дочок демократичного та національно-свідомого суспільства. Я хочу вірити в них і підтримувати їх. Я хочу крокувати разом з ними у щасливе та світле майбутнє, яке попри все, я вірю - настане.
Можливо я ідеаліст… Можливо.
P.S. На днях довго сміявся, побачивши в новинах одного з центральних телеканалів титр: «Тимошенко заявляє, що переходить в опозицію». Знаєте, коли сатирик Михайло Задорнов говорив, що Росія країна парадоксів, він не уявляв, що Україна переплюне в цьому РФ.
У нас влада в опозиції до самої себе.
Ось так.

Член Шумської районної організації Єдиний Центр

 

Богдан Кукуріка.

Останні публікаціївсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Газета "Эдиний Центр"