З ДНЕМ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ!

З ДНЕМ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ!

Нехай це найбільше і найважливіше для кожного українця свято принесе у наші оселі благополуччя, добробут, здоров’я і впевненість у майбутньому, додасть наснаги, успіхів і плідної праці в ім’я процвітання нашої незалежної держави!

Публікаціявсі друкуватиДрукувати

Обласна рада: оновлення чи перезавантаження?
2009-01-21 17:36:00

Обласна рада: оновлення чи перезавантаження?

Народна мудрість каже: «Для того шоб посваритися - багато розуму не треба, а от для того щоб суперечку обійти, треба бути мудрим».

   Світова криза, всеукраїнська криза, проблеми з поставками газу, новорічні та Різдвяні свята відволікли увагу громадян нашої держави від події,  яку можна назвати неординарною в житті як західного регіону, так і країни в цілому.
   За поданням голови Тернопільської облдержадміністрації Юрія Чижмаря Верховна Рада України прийняла рішення про призначення позачергових виборів до Тернопільської обласної ради на 15 березня 2009 року.
   В засобах масової інформації політичні сили, які були представлені в обласній раді називають цілий ряд причин річної бездіяльності найвищого представницького органу області, але зрештою все зводиться до банальних звинувачень один одного.
   За неофіційними даними Сполучені Штати Америки витратили немало зусиль та коштів, щоб розвалити Радянський Союз,  а Тернопільську  обласну раду розвалили представники тільки демократичних сил,  тому що ні представників партії регіонів, ні комуністів, які сповідують проросійську ідеологію в обласній раді не було.
Заблокували роботу Тернопільської обласної ради, однієї з найбільш національно-демократичних областей держави, - вихідці із нашої області, які розмовляють українською мовою, люблять свій край та Батьківщину, більшість із них прекрасні люди, чудові сім’янини і так далі.
   Позачергові вибори Київської міської ради показали, що при існуючій виборчій системі, дані вибори нічого не поміняли. В Київраді ті ж партії і ті ж, практично, люди – тільки їхня кількість змінилася. Як на мене, подібна ситуація чекає і на нас.
   Рівень демократизації нашого суспільства не забороняє брати участь у дострокових виборах партіям,  представники яких вже мали шанс домовитися і не змогли цього зробити, чим, власне, і привели обласні партійні організації до політичного банкрутства.
Народна мудрість каже: «Для того шоб посваритися - багато розуму не треба, а от для того щоб суперечку обійти, треба бути мудрим». З чого випливає,  що  кошти виборців,  які будуть затрачені на ці вибори, можуть бути виправданими тільки у тому разі,  якщо в обласну раду прийдуть нові люди.
Ні один депутат, ні від одної партії, які були представлені в обласній раді цього скликання не мають морального права бути включеними в списки кандидатів в депутати на ці вибори. Інакше ми просто повторимо сучасну ситуацію в майбутньому політичному році. Винні вони всі, а хто більше, а хто менше  - нехай розбираються між собою. 

Голова Бучацької районної
організації Єдиного Центру

І.М. Ненич

Останні публікаціївсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Газета "Эдиний Центр"