З ДНЕМ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ!

З ДНЕМ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ!

Нехай це найбільше і найважливіше для кожного українця свято принесе у наші оселі благополуччя, добробут, здоров’я і впевненість у майбутньому, додасть наснаги, успіхів і плідної праці в ім’я процвітання нашої незалежної держави!

Публікаціявсі друкуватиДрукувати

Бучацьку центральну дорогу залишили «безпритульною»
2009-01-27 18:50:00

Бучацьку центральну дорогу залишили «безпритульною»

Постійні ДТП в центрі вже стали звичними для мешканців міста, особливо в зимовий період.

   Ще два роки тому центральною дорогою м. Бучач, Тернопільської області, проїжджав кожен, хто прямував до Івано – Фраківська з Тернополя або ж навпаки. Такий активний рух транспорту різного роду, звичайно ж обтяжував життя міста, тому у 2007 відкрили об’їзну дорогу, що обминає центр населеного пункту.
Цей відрізок міжнародної траси (Івано-Франківськ - Тернопіль), що проходила через місто, доглядав Райавтодор. Після відкриття руху об’їзною, він мав відійти до відання міської ради.
   Хто і як в правовому полі зараз повинен «доглядати» за цим відрізком дороги по центральній вулиці Бучача  - Галицькій невідомо, однак факти плачевні: асфальтне покриття не рихтується і не поновлюється, зимою не розчищається сніг і не виконуються заходи по запобіганню аварій під час ожеледиці і т.д Словом, після того як Райавтодор перестав опікуватися даною проїзною частиною  - вона в занедбаному стані.
   Постійні ДТП в центрі вже стали звичними для мешканців міста, особливо в зимовий період.
Бездіяльність, у цій справі, місцевої влади є просто незрозумілою, адже поки вони з Райавтодором «розбираються» що, в кого, і як саме має бути на балансі – у небезпеці залишаються життя, як водіїв, так і пішоходів міста.

Керівник окружного секретаріату Єдиного Центру
Світлана Тиліщак

Останні публікаціївсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Газета "Эдиний Центр"