З ДНЕМ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ!

З ДНЕМ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ!

Нехай це найбільше і найважливіше для кожного українця свято принесе у наші оселі благополуччя, добробут, здоров’я і впевненість у майбутньому, додасть наснаги, успіхів і плідної праці в ім’я процвітання нашої незалежної держави!

Публікаціявсі друкуватиДрукувати

Юрій Чижмарь: У нашому списку є люди, яким в області довіряють більше, ніж будь-яким політичним партіям
2009-02-05 11:14:00

Юрій Чижмарь: У нашому списку є люди, яким в області довіряють більше, ніж будь-яким політичним партіям

“ЮЛІЯ ВОЛОДИМИРІВНА ДО ТЕРНОПОЛЯ ПРАЦЮВАТИ НЕ ПРИЇДЕ!” - каже Губернатор

Як розповів Юрій Чижмарь, його запрошували багато політичних сил очолити їх списки, але він сповідує ідеологію, що на місцевому рівні не повинно бути заполітизованості виборчого процесу і є прихильником мажоритарної системи виборів на місцях.

-Єдиному Центру вдалося зібрати до свого списку справжніх професіоналів, — резюмував Юрій Васильович. — Це люди, які продемонстрували, що можуть не лише працювати і заробляти, а й утримувати місцеву інфраструктуру.
Результату на місцях не зроблять ні Тимошенко, ні Ющенко, ні Янукович, вони поїдуть до Києва і забудуть про тернополян уже 16 березня. Якщо хтось думає, що він проголосує за Блок Юлії Тимошенко, і Юлія Володимирівна приїде до Тернополя працювати, то глибоко помиляється. Ситуацію змінять лише фахівці, які залишаться тут, на Тернопіллі, і у нас в списку є люди, яким в області довіряють більше, ніж політичним партіям загалом. Як з таким списком можна програти?! Якщо нам вдасться донести до людей свої ідеї, то ми будемо претендувати на перемогу на цих виборах і навіть друге місце я буду вважати поразкою.

На відміну від інших політичних сил, Єдиний Центр, за словами Юрія Чижмаря, сформував свій список таким чином, щоб у бодай першій тридцятці були представники усіх районів області.
 
— На жаль, діюча обласна рада на 70% складається з мешканців Тернополя, а люди в регіонах не знають до кого звернутися за допомогою, — зазначив Юрія Васильович. — Тому ми би хотіли, щоб мешканці кожного району знали свого представника у нашому списку і при потребі могли завітати до нього на регулярний прийом. Я до останнього моменту вагався, йти чи не йти на вибори, адже виступив їх ініціатором, тож мене могли звинуватити, в тому, що я зробив це “під себе”. Але, оцінивши ситуацію, зваживши усі плюси і мінуси, таки вирішив, що не варто віддавати місце у владі будь-кому, а йти і боротися за неї, аби мати змогу виконувати свої ж обіцянки. На жаль, нинішня ситуація в країні така, що я не можу взяти відпустку, тож до передвиборчого процесу буду залучатися мінімально, але є серйозна команда, і голосуючи за мене люди будуть, насамперед оцінюючи мою роботи на посаді голови ТОДА. Якщо ж виборчий штаб Єдиного Центру буде вважати за необхідне, аби я взяв участь у якихось передвиборчих заходах, то за погодженням із Президентом я візьму відпустку за свій рахунок – сказав Юрій Васильович.

Денис Лучка газети \"Нова Тернопільська Газета\"

Останні публікаціївсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Газета "Эдиний Центр"