З ДНЕМ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ!

З ДНЕМ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ!

Нехай це найбільше і найважливіше для кожного українця свято принесе у наші оселі благополуччя, добробут, здоров’я і впевненість у майбутньому, додасть наснаги, успіхів і плідної праці в ім’я процвітання нашої незалежної держави!

Публікаціявсі друкуватиДрукувати

Єдиноцентристів до обласної ради поведе губернатор
2009-02-05 14:50:00

Єдиноцентристів до обласної ради поведе губернатор

Як підкреслили на прес-конференції Юрій Чижмарь та Сергій Тарашевський, вони мають намір перемогти у виборах до Тернопільської обласної ради.

   У понеділок політична партія “Єдиний Центр” офіційно оприлюднила списки кандидатів в депутати Тернопільської обласної ради. Очолив список голова Тернопільської ОДА Юрій Чижмарь. Другий – єдиний в області Герой України, директор ТОВ “Україна” Олег Крижовачук. Далі йдуть голова Тернопільської обласної організації партії “Єдиний Центр”, радник директора з питань фінансово-господарської діяльності ТОВ “Ровекс” Сергій Тара шевський та голова Тернопільської міської організації партії “Єдиний Центр”, перший віце-президент корпорації “Укрбудінвест” Віктор Щепановський. І замикає першу п’ятірку Антон Білик, директор ПП “Іванівське”.
   Як підкреслили на прес-конференції Юрій Чижмарь та Сергій Тарашевський, вони мають намір перемогти  у виборах до Тернопільської обласної ради. Їхня впевненість базується на тому, що у списках Єдиного Центру не має випадкових осіб і політичних авантюристів. А є досвідчені та успішні люди, які відомі на теренах Тернопілля своїми конкретними справами та мають авторитет серед людей.
 

Віталій Гнатюк газети \"Місто\"

Останні публікаціївсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Газета "Эдиний Центр"