З ДНЕМ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ!

З ДНЕМ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ!

Нехай це найбільше і найважливіше для кожного українця свято принесе у наші оселі благополуччя, добробут, здоров’я і впевненість у майбутньому, додасть наснаги, успіхів і плідної праці в ім’я процвітання нашої незалежної держави!

Публікаціявсі друкуватиДрукувати

  Не зважаючи на економічну кризу, соціальне житло у Тернополі буде
2009-02-16 10:37:00

Не зважаючи на економічну кризу, соціальне житло у Тернополі буде

Фінансово скрутні часи, які зараз переживають українці, даються взнаки у всіх сферах життя.

    Фінансово скрутні часи, які зараз переживають українці, даються взнаки у всіх сферах життя. Зупиняються виробництва, припиняють роботу  підприємства, скорочуються робочі місця, банкрутують фінансові установи, заморожуються інвестиційні проекти тощо. На тлі такої невтішної картини яскравим контрастом є приклад ПП “Тернопільська фірма  “Будівельник”, яка не тільки не припинила будівництво комерційного житла в Тернополі, Києві та в Криму, а й активно зводить соціальні-важливі об’єкти в нашій області. 
     У селі Гаї Шевченківські немає школи та дитячого садка. Діти цього населеного пункту вже багато років поспіль змушені навчатися у Тернополі та Лозові. Хоча земля під будівництво цих навчально-виховних закладів  була відведена ще у радянські часи. Голова сільської ради Гаїв Шевченківських Світлана Лютинець давно мріяла про те, щоб у її селі, яке за останні роки значно розширилося і з’явилося багато молодих сімей з дітьми, мало свою школу і садочок. Та на жаль через відсутність фінансування та розуміння зі сторони різних рівнів влади ці мрії так і залишалися б нездійсненними ще дуже довго. Та от минулого року до сільської ради з пропозицією звернулося ПП “Тернопільська фірма “Будівельник”. Вони запропонували виділити їм земельну ділянку при в’їзді у село для будівництва котеджного містечка, а натомість фірма зобов’язалася за свої кошти побудувати сучасну школу на 240 навчальних місць та садочок на 60 дітей. Сільський голова Світлана Лютинець, не дивлячись на супротив окремих членів громади, які хотіли взяти для себе частини цієї земельної ділянки, пішла назустріч будівельникам.
    І вже 30 вересня 2008 року керівництвом корпорації “Укрбудінвест” було закладено першу цеглину в будівництво середньої загальноосвітньої школи І – ІІ ступенів у c. Гаях Шевченківських Тернопільського району на 246 учнів. Також корпорація, і зокрема «Тернопільська фірма «Будівельник», збудує дитячий садок на 60 дітей і зобов’язалася  реконструювати стадіон та спортивний майданчик.
    Як зазначає перший віце-президент корпорації “Укрбудінвест” Віктор Щепановський, така співпраця будівельників та сільської громади дуже добре ілюструє тезу, що при бажанні домовлятися і робити добрі справи можна і без “благословення” вищих органів влади. Головне – бажання громади, підтримка місцевої влади і фінасові можливості будівельної компанії. До речі, сільський голова Гаїв Шевченківських Світлана Лютинець і  перший віце-президент корпорації “Укрбудінвест” Віктор Щепановський, є членами партії Єдиний Центр.
 

Останні публікаціївсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Газета "Эдиний Центр"