З ДНЕМ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ!

З ДНЕМ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ!

Нехай це найбільше і найважливіше для кожного українця свято принесе у наші оселі благополуччя, добробут, здоров’я і впевненість у майбутньому, додасть наснаги, успіхів і плідної праці в ім’я процвітання нашої незалежної держави!

Публікаціявсі друкуватиДрукувати

ЛЮБОВ ВРЯТУЄ УКРАЇНУ!
2009-02-16 11:19:00

ЛЮБОВ ВРЯТУЄ УКРАЇНУ!

Звичний ритм міста порушила подія, подібної до якої за словами шумчан в районі ще не було. Подія ніким не очікувана, а від цього ще більш приємна.

   Кажуть, що всього одна посмішка додає кілька годин життя. Якщо це правда, то в суботу 14 лютого жителі Шумська значно поповнили сій запас життєгодин.
   Звичний ритм міста порушила подія, подібної до якої за словами шумчан в районі ще не було. Подія ніким не очікувана, а від цього ще більш приємна.
   Так,  14 лютого, у день Святого Валентина на центральній площі міста, поблизу пам’ятника великому Кобзареві, активісти районної організації «Єдиного центру» проводили безпрецедентну акцію: «Любов врятує Україну». Молоді люди вітали перехожих зі святом, даруючи їм квіти та святкові валентинки. На декілька годин вулиці міста зарясніли яскравими кольорами гвоздик, усміхненими обличчями людей, дружніми та теплими словами. Хтось дивувався, хтось не вірив, проте ніхто не розчаровувався. Приємно було бачити як молоді жінки знічено приймали квіти від ентузіастів «Єдиного центру». Радісно було чути як дякували бабусі, як в їхніх очах горіла вдячність за увагу, змішана із крапельками сліз щастя. Незабутньо було відчувати порив єднання навколо доброї справи, згуртування людей, об’єднання емоцій та думок.
   Місто змінилось. Воно відчуло дихання весни, яке принесли з собою тисячі різнобарвних гвоздик. Усе навколо стало яскравішим, віднайшло новий зміст та сутність. Вже давно (напевно ще з часів Майдану)  я не бачив такої кількості радісних облич одночасно. І ніколи я не думав, що знайдеться партія чи організація здатна просто дарувати тепло та усмішки, забувши про політику, вибори, гасла та гроші. На щастя я помилявся. Знайшлася.
   І навіть гранітний Шевченко посміхався у свої пишні вуса. У його ніг лежали дві гвоздики, адже Кобзар також любив. Як і кожен із нас, понад все на світі він кохав свою Батьківщину, її прекрасний, сильний та самобутній народ. Як і всі ми він жити не міг без українських полів, лісів та рік. Без нашої рідної мови. Без нашої всеохоплюючої любові.
   Тож кохайте і будьте коханими!
   Любов врятує Україну!
 

член Шумскої районної організаціії Єдиного Центру Павло Стасюк.

Останні публікаціївсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Газета "Эдиний Центр"