З ДНЕМ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ!

З ДНЕМ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ!

Нехай це найбільше і найважливіше для кожного українця свято принесе у наші оселі благополуччя, добробут, здоров’я і впевненість у майбутньому, додасть наснаги, успіхів і плідної праці в ім’я процвітання нашої незалежної держави!

Публікаціявсі друкуватиДрукувати

ЛЮБОВ і УКРАЇНА.
2009-02-19 11:21:00

ЛЮБОВ і УКРАЇНА.

Хто сказав, що День святого Валентина – свято винятково для двох? Це один з прекрасних приводів зробити свято. Хтось влаштував його для себе чи близьких людей, а обласна організація Єдиний Центр подарувала романтичне свято громаді Тернопільщини.

  Очевидно, єдиноцентристи хотіли, щоб в день кохання люди у кожному  місті і містечку області проснулися в чудовому настрої, подумали про прекрасне, занурились у квіткову розкіш і отримали дарунок.  А найголовніший подарунок – це турбота, любов, увага і символ його – квітка.

Тому вранці,  14 лютого, у день Святого Валентина по всій області активісти організації Єдиного Центру  провели чудову акцію: «Любов врятує Україну». Вони вітали перехожих зі святом, даруючи їм квіти. До кожної гвоздики було прикріплене синьо-жовте сердечко з однойменним написом «Любов врятує Україну!». В сльотавий суботній день ці гвоздики підкреслювали красу наших жінок, робили світлішими і усміхненими їхні обличчя.
Лікарі стверджують, що всього одна посмішка додає кілька годин життя. отже, в суботу 14 лютого жителі Тернопільської області продовжили своє життя.

На декілька годин вулиці міста заясніли усмішками, яскравими кольорами гвоздик, лунали дружні теплі слова. Хтось дивувався, хтось не вірив, проте ніхто не розчаровувався. Приємно було бачити як молоді жінки знічено приймали квіти від ентузіастів «Єдиного центру». Радісно було чути як дякували бабусі, як в їхніх очах горіла вдячність за увагу. Незабутньо було відчувати порив єднання навколо доброї справи, згуртування людей, об’єднання емоцій та думок.

Прохожі люди приєднувалися до акції. Тернополянка Наталя допомагала вручати квіти,  бо від щирого серця захотіла долучилася до свята, щоб подарувати радість людям. « Я вважаю, що квіти в цей день приємні і мужчинам, і жінкам. Хочу щоб вони відчули себе краплю щасливішими», - сказала пані Наталя.  
А втім, не так вже й багато наших земляків знають, що мощі покровителя всіх закоханих - святого Валентина знаходяться зовсім близько від нас,  у Самборі Львівської області і наприкінці 18 століття були перевезені сюди з Риму. Нині мощі зберігаються  в церкві Різдва Пресвятої Богородиці, а в архівах Ватикану міститься запис про те, що святий Валентин є покровителем Перемишльсько-Самбірської Єпархії.
За легендою, коли римський імператор Клавдій в третьому столітті нашої ери заборонив солдатам своєї армії одружуватися, Валентин все ж таємно вінчав закоханих. Про це стало відомо імператорові і священика запроторили до в\'язниці. Сліпа від народження дочка тюремного наглядача зцілилася, коли отримала передсмертного листа від Валентина.
Кажуть, власне в цей день пташки вибирають собі пару і романтичні дівчата мають право зізнаватися в коханні, не боячись відмови,  бо покладаються на покровительство святого Валентина.
Прикмети – прикметами, повір’я- повір’ями, та найголовніше, треба пам\'ятати  про тих, хто поруч, пам’ятати, що рідні люди чекають від нас доброти і  тепла, слід говорити частіше про любов, і не тільки у свята не скупитися на ніжні слова.
«Приємно отримати такий подарунок від незнайомої людини,- поділилася враженнями тернополянка. - Гарна акція. Дякую її організаторам. Квітку подарували не лише мені, але й моїй мамі. Йду її вітати».
Настрій у людей змінився. Вони відчули дихання весни, яке принесли з собою тисячі різнобарвних гвоздик. Усе навколо стало яскравішим, віднайшло новий зміст та сутність. Вже давно не було такої кількості радісних облич одночасно.
«Не думав, що знайдеться партія, яка здатна просто дарувати тепло та усмішки, забувши про політику, вибори та гасла. На щастя я помилявся.» - розповів літній чоловік.
«Це свято особливе для тих, хто знайшов свою половинку в житті. Ми -  знайшли!» - ясніли щастям молодята, прогулювались, ніжно взявшись за руки.
«Готуємося до святкового вечора. Аякже, це ж особливий день для нашої сім’ї – друга річниця весілля! Тож подарунок від Єдиного Центру нам особливо доречний!» - поспішаючи, розповіла молода пара.
Єдиноцентристи, даруючи квіти, раділи за тих, хто признавався один одному в коханні, бажали  гармонії самотнім. Зичили залишатися на коні, досягати поставлених цілей, а життя підносило несподівані щасливі подарунки. Бажали щастя і всеохоплюючої любові, кохати і бути коханими.
  Любов врятує Україну!

Ольга Добродум

Останні публікаціївсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Газета "Эдиний Центр"