З ДНЕМ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ!

З ДНЕМ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ!

Нехай це найбільше і найважливіше для кожного українця свято принесе у наші оселі благополуччя, добробут, здоров’я і впевненість у майбутньому, додасть наснаги, успіхів і плідної праці в ім’я процвітання нашої незалежної держави!

Публікаціявсі друкуватиДрукувати

Степан Левчук: «Політикам, насамперед, треба бути простими людьми»
2009-02-25 17:47:00

Степан Левчук: «Політикам, насамперед, треба бути простими людьми»

Нині він очолює Чортківське відділення Сведбанку. А ще зовсім недавно його називали одним із найкращих керівників райдержадміністрацій в області. За п’ять років роботи Степана Левчука Чортківський район жодного разу не зійшов з дистанції лідера. Однак після подій 2004-ого Левчука з посади звільнили, хоча єдине, що він обстоював – процвітання свого краю. Так він потрапив до списків безробітних у районному центрі зайнятості.

Зараз Степана Левчука радо зустрічають у всіх куточках Чортківщини. Згадують зовсім недавні роки під його керівництвом. Колишні підлеглі зізнаються, що не проти знову побачити Степана Петровича на посаді голови райдержадміністрації.
І Степан Левчук прагне допомагати своїм землякам. Він – один із провідних членів Єдиний Центр на Тернопіллі. Керівництво цієї політичної сили довірило йому представляти інтереси Чортківського району на обласному рівні, включивши до списків на вибори Тернопільської облради.    

«Через власні переконання – у безробітні»

- Пане Степане, ваше життя – різноманітне на події. Ви встигли попрацювати на різних посадах…

- За своє життя я справді поміняв чимало місць роботи, і ця практика принесла мені лише позитивні враження. За усі роки життя влився у багато колективів і пишаюся цим, адже я навчився добре ладнати з людьми, легко шукати спільну мову і розуміти їх, а найважливіше – слухати, адже без цього неможливе розуміння. Мабуть отаке добре розуміння того, що потрібно людям, і опинився свого часу на біржі праці. Адже відстоюючи інтереси народу і міцну, сформовану позицію щодо багатьох речей, не хотів підлаштовувати свої переконання під діяльність певної партії. Та сьогодні анітрішечки про це не жалкую. Швидше навпаки, можу пишатися собою. Адже не кожен може відмовитися від хорошої роботи державного службовця заради переконань.

- Зараз ситуація в області непроста. В обласній раді партіям так і не вдалося знайти порозуміння. Як гадаєте, у чому помилка політиків?

- Сьогодні головна проблема в області – та, що влада не єдина. Є міська рада, і обласна, є державні адміністрації, але у них повинні бути спільні ідеї, і боротися вони повинні за єдину мету. Взагалі, останнім часом у людей бачу страшенну апатію до політиків, вони вже нікому не вірять, дуже важко зібрати їх разом, об’єднати. Тому коли ти надумав працювати для народу – треба перш за все бути простою людиною. А наші політики про це забули. І не лише на рівні області, а й на рівні держави. Мабуть саме із цієї причини я пішов у Єдиний Центр. Щиро вірю, що це – партія, яка має за мету об’єднати усіх навколо держави, навколо патріотизму, навколо нашої економіки. Щоб ми не були ні від кого залежні. І щоб нас цінував народ за те, що ми працюємо на нього.

«Проблем багато. Почну з нагальних»

- Які проблеми на сьогодні існують власне у Чортківському районі та які способи їх вирішення Ви запропонуєте?

 - До мене часто підходять люди вже з конкретними проблемами. Тому і відповідь дам не загальну, а те що наболіло, і те що я вніс у програму дій Єдиного Центру по Чотрківщині. Перш за все, у Чорткові існує велика проблема із цілодобовим водопостачанням. Для її вирішення ми введемо в дію 14 свердловин колишнього Чортківського м’ясокомбінату. У місті та області працюють не усі дитячі садки, ми будемо добиватися відновлення їх роботи. Не завадить також фінансування введення в дію басейну в центральній районній лікарні. Жителі району повинні отримувати можливість повноцінного оздоровлення. Наше завдання - відновлення роботи промислових підприємств на теренах району (Чортківський горілчаний завод, кондитерська фабрика, нарощування потужностей швейної фабрики). Створивши сприятливі умови для інвесторів ми дамо поштовх економіці краю.
Ми будемо добиватися побудови нового сміттєзвалища за межами Чорткова та створення безпечних сміттєзвалищ у селах району. Ми будемо добиватися наведення порядку у міському парку Чорткова та відновлення зон відпочинку міста. іншими словами, сьогоднішня влада створила нам величезне поле для роботи, над чим ми і будемо працювати.
Ще у програмі партії про пописано ініціювання наданню Чорткову статусу міста обласного значення. Це збільшить бюджет громади на третину та створить додатковий центр економічного розвитку на півдні області.

- Ви людина у владних коридорах не нова. Зараз банкір, а тепер знову повертаєтеся у бурхливе політичне життя. А як Ваші рідні до цього ставляться?

 - Я пишаюся своєю сім’єю. Завжди хотів мати сина. А моя дружина Оксана народила двох чудових донечок - Олесю і Уляну. Відверто кажучи, коли народилася друга доня – трохи засумував, адже як будь-який мужчина мріяв про сина, який би продовжив рід, був мужнім, хоробрим. Але сьогодні я щасливий, що Бог подарував мені двох дівчаток. Вони люблять мене як ніхто інший, намагаються вразити своїми вчинками і, хочу визнати, їм це вдається. І, хоч я, по-чоловічому, трохи грубий, і не зовсім вмію виражати свої почуття, бути лагідним, я відчуваю їхню любов і люблю їх всім серцем. Думаю у цих словах і прозвучала відповідь на запитання про ставлення сім’ї до роботи і політичної кар’єри. Їм близькі мої переконання, адже вони належать до простих людей, яких бентежать такі ж буденні проблеми, як і пересічних громадян. Тож певною мірою я буду старатися і для них, для їхнього світлого майбутнього, для майбутнього моїх внуків і всіх мешканців області.
 

Останні публікаціївсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Газета "Эдиний Центр"