З ДНЕМ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ!

З ДНЕМ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ!

Нехай це найбільше і найважливіше для кожного українця свято принесе у наші оселі благополуччя, добробут, здоров’я і впевненість у майбутньому, додасть наснаги, успіхів і плідної праці в ім’я процвітання нашої незалежної держави!

Публікаціявсі друкуватиДрукувати

Віктор Щепановський: «Успіх залежить від особистої наполегливості»
2008-11-07 15:05:00

Віктор Щепановський: «Успіх залежить від особистої наполегливості»

Якщо ти з любов’ю ставишся до свого міста та рідної країни, не обов’язково про це кричати по всіх усюдах. Можна без галасу, спокійно і впевнено робити свою справу. Тобто розвивати своє підприємство, давати високооплачувану роботу людям, робити все на благо Тернополя. Сьогодні ми зустрілися із директором ПП «ТФ Будівельник”, першим віце-президентом корпорації «Укрбудінвест», головою Тернопільської міської організації Єдиного Центру Віктором Щепановським.

- Ваша фірма, як зрозуміло із назви, спеціалізується на будівництві. Який у Вас колектив? Чи не важко керувати?

- Так, колектив великий. За час існування на фірмі створено понад 800 робочих місць. Вважаю, що чим більше людей, тим легше працювати. Люблю бути в оточенні своїх працівників і намагаюся робити все для них. А керувати не важко, бо працюю в колективі однодумців.

- Які, на Вашу думку, основні якості лідера? Хто для Вас є моральною підтримкою у житті? 


- Лідером стає той, хто наполегливо працює над собою, постійно удосконалюється, прагне стати кращим, не пасує перед невдачами, завжди йде вперед, незважаючи ні на що. Головне - віра в себе. А моральною підтримкою для мене є моя сім’я, родина. Ці люди завжди готові вислухати, підтримати, допомогти у скрутній ситуації.

- Як економічна криза відобразилась на галузі будівництва? Як можна виправити ситуацію?

З огляду на попередні вкладення, галузь має 2-3 місяці часу для повноцінної роботи. Ринок і так відчуває брак житла. А під час кризи ціна квадратного метра житла може зрости. Наразі середня вартість квадратного метра становить 950 доларів.
Ситуацію в будівельній галузі може виправити Кабмін, а місцева влада має для цього недостатньо важелів. Справа у тім, що із будівництва пішов відтік дешевого іноземного капіталу, банки перестали видавати кредити. Вже не пам’ятаю, коли до нас приходив клієнт, який купує квартиру в кредит.

- Залишається сподіватися, що криза минеться. Чи є у Вас плани  на майбутнє?

Нещодавно ми освятили наріжний камінь майбутньої школи у Гаях Шевченківських неподалік Тернополя. Наше підприємство збудує ЗОШ, а також дитсадок, реконструює стадіон та спортивний майданчик в обмін на виділення сільрадою 7,2 га для будівництва котеджів.
Будівництво школи і дитсадка є прикладом вирішення соціальних проблем. Наша фірма вже має досвід такої співпраці, але цей випадок — найбільший. Сподіваємося здати школу через два роки.

- Ви – відомий меценат. Пам’ятаю, у серпні ви подарували  50 томів цінної україномовної літератури у фонди Тернопільської обласної бібліотеки для дітей.

Так, після затоплення бібліотеки багато книг постраждало. Тому я  вирішив прислужитися молодому поколінню. Серед подарованих книг – енциклопедії з природничих наук, ілюстрована енциклопедія школяра. А також серії необхідних учням книжок «Бібліотека шкільної класики» та «Хрестоматія школяра», де містяться твори шкільної програми для читання та обов’язкового вивчення. Сподіваюся, що книги дадуть змогу школярам розвивати свій інтелект та збагатитися духовно.

- Ви очолюєте міську організацію Тернопільської обласної партії Єдиний центр. Що змусило  прийти в політику, навіщо це Вам?


Донедавна я був безпартійним. Коли ж на Тернопіллі почав створюватися Єдиний Центр, дізнався, що це – нова політична партія, яка об’єднує людей різних поглядів, національностей та віросповідання. Ця партія – партія прагматичних людей, і мені це дуже імпонує. Адже всі ми хочемо планувати своє життя наперед і бути впевненими, що наш успіх залежить від особистої наполегливості, а штучні політичні перешкоди не зруйнують наших планів.

Бесіду вела Ольга Добродум

Останні публікаціївсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Газета "Эдиний Центр"