З ДНЕМ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ!

З ДНЕМ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ!

Нехай це найбільше і найважливіше для кожного українця свято принесе у наші оселі благополуччя, добробут, здоров’я і впевненість у майбутньому, додасть наснаги, успіхів і плідної праці в ім’я процвітання нашої незалежної держави!

Публікаціявсі друкуватиДрукувати

Віктор Щепановський: “Я хочу пишатися тим, що мій край процвітає і люди тут живуть, а не існують...”
2009-02-27 10:11:00

Віктор Щепановський: “Я хочу пишатися тим, що мій край процвітає і люди тут живуть, а не існують...”

За останні роки авторитет і рейтинг довіри до тернопільських політиків -“старожилів” серед населення області катастрофічно впав. Причин цьому декілька – людям набридли пусті обіцянки, скандальна бездіяльність обласної ради, постійні чвари в середовищі депутатів Тернопільської міської ради тощо.

   Тому сьогодні саме життя примусило іти в політику нових людей, які раніше намагалися триматися від неї осторонь. Замість популістських балачок у сесійних залах і на мітингах, ці люди розвивали потужні виробництва та компанії, створювали робочі місця, сплачували податки і займалися меценатством. Саме таких людей – успішних підприємців, виробничників, управлінців, аграріїв, менеджерів -  об’єднала на Тернопіллі в одну команду політична партія “Єдиний Центр”. Один з них - віце-президент корпорації “Укрбудінвест” Віктор Щепановський. 
   -  Вікторе Васильовичу, що підштовхнуло Вас, успішного підприємця, компанія якого навіть під час сьогоднішньої кризи не зупиняє будівництво житла та соціальних об’єктів, почати свою політичну діяльність? Адже, наскільки мені відомо, Ви людина малослівна і дієва. А політики більше говорити звикли...
-  Ненавиджу, коли мене дурять. Вчора місцеві політики обіцяли ледь не рай в окремо взятій області, а сьогодні тернополяни заледве зводять кінці з кінцями. Мені набридла балаканина політичних пройдисвітів різного рівня. Вони набивають власні кишені в той час, коли більшість людей почала економити навіть на хлібі. А у мене є сім’я, родина, я хочу пов’язати своє життя з Тернопільщиною. Але при цьому я хочу пишатися тим, що мій край процвітає і люди тут живуть, а не існують...
 - Ви раніше були безпартійні. А чому обрали Єдиний Центр? І сьогодні  очолюєте Тернопільську міську організацію цієї політичної сили?
-  Так, я після довгих роздумів та аналізу вирішив влитися у ряди єдиноцентристів. Мій вибір пояснити просто – я виробничник, створюю продукт, робочі місця, надаю соціальні гарантії. А члени партії Єдиний Центр також у переважній більшості своїй з цієї ж когорти підприємливих людей. У нас більшість -  це люди, які самотужки створили свої потужні підприємства, у них за гідну зарплату працюють тисячі фахівців. Вони мають авторитет і повагу у простих мешканців нашої області та не забруднені політичними інтригами. Ці люди близькі мені за духом і світосприйняттям.
-  А що, на Вашу думку, є сьогодні найнагальнішим у вирішенні проблем, приміром Тернополя. Тобто, що ви, як політик, вважаєте приоритетним у своїй діяльності?
-  У разі, якщо мене з однопартійцями люди оберуть до обласної ради, то насамперед добиватимуся будівництва в межах області  сміттєпереробного заводу і відновлення роботи Тернопільського аеропорту. Ще ми прагнемо на обласному рівні добитися  включення історико-краєзнавчих пам’яток міста Тернополя в туристичні маршрути області. Ініціюватимемо розробку та будівництво транспортних розв’язок з метою розвантаження міських вулиць. Ми сприятимемо у відкритті мережі державних магазинів, які б реалізовували товари для найбільш незахищеного населення за зниженими цінами. Спонукатимемо місцеву владу виділяти земельні ділянки під будівництво житла в межах і за межами Тернополя для ветеранів війни в Афганістані та інших локальних війнах. Обов’язково вирішимо проблему виділення автомобілів для інвалідів війни в Афганістані, яким згідно з законом передбачено їх виділення. Ми сприятимемо у безкоштовному проходженні медичного огляду пенсіонерам, ветеранам та інвалідам всіх категорій. І однозначно будемо добиватись виділення Тернопільською міською радою земельної ділянки під будівництво спорткомплексу для ігрових видів спорту, який би відповідав європейським нормам.
-  Планів багато, і скажемо відверто – ці проекти цілком реальні та вкрай необхідні як для Тернополя, так і для області? І вони вже не один рік актуальні?
-  Так, та щоб їх втілити в життя потрібно щоб до обласної ради прийшли прагматичні та авторитетні люди, яких поважають не тільки в області, а й в Україні. І саме такими є кандидати з нашого виборчого списку.
-  Ви не схожі на політика у звичному значені цього слова – ви не любите довго говорити, не намагаєтеся бути в центрі уваги, не прагнете красуватися на публіці?
  -  Мої рідні кажуть, що я занадто прямолінійний та емоційний. Що я не можу і хвилини сидіти без діла. І я з цим погоджуюся. Мої батьки з малих років привили мені любов до праці та до постійного руху вперед. За своє життя я працював на найрізноманітніших роботах. Справа в тому, що я з дитинства щось робив, замість того щоб говорити. І, до речі, це ще одна з причин, чому я приєднався до команди Єдиного Центру – більшість моїх однопартійців такі ж як і я – ми робимо, а не говоримо, ми діяли ще вчора, а не займалися популізмом.
- Активний і стрімкий спосіб життя забирає багато сил. А як ви  відпочиваєте, Вікторе Васильовичу?
- Замість пасивного відпочинку на дивані перед телевізором я у вільний час залюбки граю у  волейбол. Ми з братом Зеновієм створили у Тернополі та опікуємося волейбольним клубом “Будівельник”. Люблю погідної днини з сім’єю  прогулятися набережною Тернопільського ставу.  А на вихідні та свята з дружиною Наталією та донечкою Вікторією завжди їжджу до своїх батьків у Борщівський район. А ще люблю порибалити на берегах мальовничої  річки Збруч, яка омиває моє рідне село...
 

Останні публікаціївсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Газета "Эдиний Центр"