З ДНЕМ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ!

З ДНЕМ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ!

Нехай це найбільше і найважливіше для кожного українця свято принесе у наші оселі благополуччя, добробут, здоров’я і впевненість у майбутньому, додасть наснаги, успіхів і плідної праці в ім’я процвітання нашої незалежної держави!

Публікаціявсі друкуватиДрукувати

Будемо ж собою горді, тернополяни!
2008-08-25 12:47:00

Будемо ж собою горді, тернополяни!

Вітаю вас, дорогі тернополяни! Нам дійсно є чим гордися. Є у нашому краї патріоти, які люблять, бережуть і цінують його унікальну природну красу.

Вчора завершилася всеукраїнська  акція «Сім природних чудес України».  Дністровський каньйон та печера Оптимістична, якими представлене Тернопілля увійшли у трійку лідерів. Наш тернопільський край переміг завдяки активній участі тернополян в Інтернет-голосуванні.
Вітаю вас, дорогі тернополяни! Нам дійсно є чим гордися. Є у нашому краї патріоти, які люблять, бережуть і цінують його унікальну природну красу. Вміємо не тільки бачити, а й цінити чудеса навколо нас. Вміємо єднатися і гуртувати  нашу громаду, незважаючи на політичні вподобання і кольори прапорів.
Акція  «Сім чудес України» допомогла нам згадати казкові місця нашої рідної землі., усвідомити себе частиною її. І зрозуміти, що на кожному з нас лежить часточка відповідальності за її майбутнє. За чистоту повітря, річки,  в якій купаємося,  води, яку п’єм. За чистоту вулиць, парків і будинків, в яких живемо, за майбутнє нашого Тернопілля, де житимуть наші діти.
То ж будемо собою горді, дорогі тернополяни!

Сергій Тарашевський

Останні публікаціївсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Газета "Эдиний Центр"