З ДНЕМ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ!

З ДНЕМ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ!

Нехай це найбільше і найважливіше для кожного українця свято принесе у наші оселі благополуччя, добробут, здоров’я і впевненість у майбутньому, додасть наснаги, успіхів і плідної праці в ім’я процвітання нашої незалежної держави!

Публікаціявсі друкуватиДрукувати

Сергій Тарашевський:  «Куди приведе нас урядовий популізм?»
2008-07-29 16:47:00

Сергій Тарашевський: «Куди приведе нас урядовий популізм?»

Замість вказувати конкретні механізми виходу із кризи, Юлія Володимирівна озвучила статистичні данні, й не запропонувала жодної конкретики. Увесь її запал звівся лише до обіцянок в найближчий час розглянути усі пропозиції тернополян. Дуже погано звучать такі обіцянки в час жнив. Тут мала б бути вже готова чітка урядова програма, яку необхідно впроваджувати вже зараз, коли аграрії збирають урожай. Ось так має працювати уряд, а не пропонувати зібрати пропозиції і щороку ставити експерименти на людях, які й так важко працюють.

Під час приїзду у  Тернопіль 17 липня, Тимошенко зізналася з ким воює. За її словами, лише з одним чоловіком. Хто ж в Україні може бути гідний того, щоб з ним воювала сама Прем’єр-міністр? Звичайно, людина, котра стоїть вище від неї – сам Президент України. А те, що ця війна шкодить Україні, веде до дестабілізації економіки, псує імідж країни в цілому, виявляється, зовсім не турбує шановну Юлію Володимирівну.

Отже,  красиві слова про співпрацю із президентом  є черговою порцією політичного популізму, характерного для  діючого прем’єра. Марні сподівання українського народу на кращі зміни. Свої робочі візити регіонами України пані Тимошенко вже давно використовує як кандидат в президенти. Тому й на зустрічі з тернополянами не захотіла вислухати нікого, окрім голови обласної облдержадміністрації та голови обласної ради, який.  Повсякденні проблеми українського народу не цікавлять її, бо вже давно націлена на президентські перегони..

Замість вказувати конкретні механізми виходу із кризи, Юлія Володимирівна озвучила статистичні данні, й не запропонувала жодної конкретики. Увесь її  запал звівся лише до обіцянок в найближчий час розглянути усі пропозиції тернополян. Дуже погано звучать такі обіцянки в час жнив. Тут мала б бути вже готова чітка урядова програма, яку необхідно впроваджувати вже зараз, коли аграрії збирають урожай. Ось так має працювати уряд, а не пропонувати зібрати пропозиції і щороку ставити експерименти на людях, які й так важко працюють.

Зрештою, Юля Володимирівна добре продемонструвала як насправді відноситься до  українського виробника.  От  які конкретні дії з боку уряду  обіцяла прем’єрка: « Від нас – все що зможемо, все що ми напрацюємо. Від вас нормальне виробництво, зарплата і податки».  Ось так! Працюйте людоньки, налагоджуйте виробництво, платіть податки, а вони – що зможуть. Може, зможуть.
А тим часом уряд вже так напрацював, що аграрії досі не отримали з державного бюджету жодної копійки, з передбачених державними програмами на підтримку сільгоспвиробництва. Ні за компенсаціями по посівах цукрового буряку, ні за компенсаціями по відшкодуванню відсоткових ставок на сільгоспвиробництво, ні за іншими бюджетними програмами з підтримки села. Хоча існує чітко визначена урядова програма підтримки сільського господарства, яка передбачає компенсацію відсоткової ставки за залученими аграріями кредитами. Ще уряд задекларував виділення дизпалива на жнива – й далі декларацій справа не пішла. Селянам треба працювати вже сьогодні, збирати врожай і компенсувати свої витрати на вирощену продукцію. Тому не сподівайтеся на здешевлення цін на продукти харчування, бо бюджетні дотації селянам не надходять
А пригадайте політичний бестселер під назвою «Де поділося дешеве м’ясо?” Кабмін оголосив  війну «м’ясним» цінам, і не встиг оком моргнути, як програв битву.
Виявляється, що сьогодні м\'ясо великої рогатої худоби імпортується в Україну по $915 за тонну (4,44 грн за кг). Стільки за кордоном вартує неліквід. А експортується з України, наприклад, якісна свинина за ціною $3600 за тонну (17,46 гривні за кілограм).

Нещодавно міністр аграрної політики України Юрій Мельник заявив, що сьогодні в країні є компанії, які розбагатіли на цьому бізнесі. Сплачуючи 10% ввізного мита, вони завозять такий продукт і поширюють по території України, поставляючи його м’ясопереробним підприємствам. Певно, цим і пояснюється намагання уряду не так нагодувати нас дешевим м’ясом, як здобути додаткові прибутки.
А дослiдження провiдних свiтових аналiтикiв показують, що за п\'ять рокiв Україна зможе себе повнiстю забезпечити м\'ясом i знову стане його нетто-експортером. Але це вже станеться не за уряду Тимошенко.

Останні публікаціївсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Газета "Эдиний Центр"