З ДНЕМ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ!

З ДНЕМ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ!

Нехай це найбільше і найважливіше для кожного українця свято принесе у наші оселі благополуччя, добробут, здоров’я і впевненість у майбутньому, додасть наснаги, успіхів і плідної праці в ім’я процвітання нашої незалежної держави!

Публікаціявсі друкуватиДрукувати

Будемо ж собою горді!
2008-08-14 11:36:00

Будемо ж собою горді!

Людина – істота, що швидко звикає до хорошого. Комфортні умови життя, праці, хороші люди поруч…І ми часто навіть не помічаємо, коли ці речі стають для нас буденними. Чомусь лише по дорозі до родини в село, ми згадуємо про те, яка насправді краса нас оточує – ліси, поля, річки… А ми й наче ніколи цього не бачили.

Отак і я, повернувшись на рідну Тернопільщину після кількох років життя в столиці, була просто вражена красою моєї землі. Нам, виявляється не просто є чим похвалитися, нам є чим гордитися! Замки, водоспади, печери і звичайно ж неповторний Дністер! Після першого візиту до каньйону мені захотілося привести туди друзів зі всієї України. Хай знають, де я живу! І після цієї думки, я зрозуміла, що десь в моїй душі зародилося нове почуття – сильне і вольове, я стала «патріоткою свого краю».
Чудеса навколо треба вміти не тільки бачити, а й цінити. Дністровський каньон – це справді чудо, і про нього повинні знати всі. Такі акції як «Сім чудес України», допомагають нам згадати(а для декого і відкрити для себе) такі казкові місця нашої рідної землі., усвідомити себе частиною її. І зрозуміти, що на кожному з нас лежить частинка відповідальності за її майбутнє. Мінімум за чистоту річки,  в якій купаємося, і води, яку п’єм.
Саме на цю проблему звернули увагу організатори недільної акції на площі. «Спільна дія на допомогу Дністровському каньйону» 
Близько п’яти тисяч пластикових пляшок хочуть зібрати в населення організатори акції “Спільна дія: на допомогу Дністровському каньйону”. На плотах, виготовлених із зібраних пляшок, коли їх назбирається потрібна кількість, добровольці сплавлятимуться Дністром і збиратимуть сміття на цій річці та будуть проводити моніторинг стихійних сміттєзвалищ.
Добре, що в Тернополі зараз є люди, яким все це не байдуже, які сміливо беруть на себе ініціативу зробити наші чудеса першими. Це коаліція громадських організацій «Своє», Тернопільський дослідницький цент соціальних технологій та громадський діяч Сергій Тарашевський.
«Сім чудес України» це не просто чудовий спосіб привернути увагу інших, саме до наших чудес,( що і є проявом патріотизму)а й  нагадати кожному про те, що він допомогти зберегти наш спільний дім, нашу прекрасну Україну!

Юлія Острозька

Останні публікаціївсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Газета "Эдиний Центр"